خطا Minify HTML در Gtmetrix

خطا Minify HTML در Gtmetrix

هاست وردپرس

با مطلب خطا Minify HTML در Gtmetrix از وبلاگ آموزشی پرداز آی تی در خدمت شما هستیم که از دسته آموزش های سئو پرداز آی تی می باشد و قصد داریم تا در این مطلب به شما آموزش دهیم که چگونه خطا Minify HTML در Gtmetrix را از بین ببرید.

در آموزش های قبلی از وبلاگ پرداز آی تی ما به ارائه مطلب رفع خطا Minify CSS در Gtmetrix پرداختیم که می توانید از طریق لینک قرار گرفته نیز به آن آموزش دسترسی داشته باشید.

سایت Gtmetrix یکی از سایت های پرطرفدار برای بررسی سایت های اینترنتی می باشد که در این زمینه اطلاعات مفید و گسترده ای در اختیار کاربران قرار می دهد.

در Gtmetrix نقاط قوت و ضعف سایت موردنظر به شما نمایش داده می شود و راه ها و توضیحات مورد نیاز برای رفع نقاط ضعف و خطا های سایت به شما نمایش داده می شود.

یکی از خطاهایی که ممکن است نمایش داده شود خطا Minify HTML در Gtmetrix می باشد که مربوط می شود به قسمت کدنویسی قالب سایت شما.

در صورتی که میان کدهای سایت فاصله وجود داشته باشد این خطا بروز می دهد که برای رفع آن باید اقدام Minify کد ها کنید.

با Minify کد ها به نوعی شما کد ها را فشرده سازی می کنید و باعث کاهش حجم کد های HTML که در قالب سایت استفاده شدع می شوید و فضای ها و اطلاعات اضافی بین کد ها را از بین می برید که می تواند باعث کاهش زمان لود شدن سایت و افزایش سرعت شود که تمام این موارد می تواند بر روی سئو سایت شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

همچنین بخوانید :  آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

معمولا کد نویسان و طراحان سایت برای راحتی در اعمال تغییرات و زیبایی اقدام به ایجاد فاصله و توضیخات بین کد ها می کنند.

در ادامه با پرداز آی تی همراه باشید تا خطا Minify HTML در Gtmetrix را رفع کنیم.

خطا Minify HTML در Gtmetrix

خطا Minify HTML در Gtmetrix

در صورتی که سایت شما بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده شما می توانید از افزونه های وردپرسی که برای minify کردن وجود دارند مانند افزونه های  Autoptimize و یا WP Super Minify استفاده کنید.

راه دیگری که می توانید از طریق آن اقدام به Minify کد های HTML کنید استفاده از سایت های فشرده ساز آنلاین مانند  minifycode می باشد که با کپی کردن کد های HTML و Minify کردن کد ها ، فشرده سازی شده کد ها را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با کد های غیر فشرده جایگزین کنید.

دیگر راهی که می توان با استفاده از آن اقدام به فشرده سازی کد ها کرد استفاده از ویژگی های CDN هایی مثل Cloudflare می باشد که در این سربرگ Speed این امکان برای فشرده سازی کد های JS ، CSS و HTML قرار دارد.

خطا Minify HTML در Gtmetrix

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *