حل ارور Unable to connect در فایروال CFS

حل ارور Unable to connect در فایروال CFS

هاست وردپرس

با آموزش حل ارور Unable to connect در فایروال CFS از وبلاگ آموزشی پرداز آی تی در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا این آموزش که از دسته مطالب فایروال پرداز آی تی می باشد را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. در مطالب قبلی ما آموزش نصب و کانفیگ فایروال CSF را آموزش دادیم که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک قرار گرفته به آن مطلب نیز دسترسی داشته باشید.

فایروال قدرتمند CFS که کوتاه شده ConfigServer Security & Firewall می باشد یک فایروال و بسته امنیتی رایگان مخصوص سرور هایی است که از سیستم عامل لینوکس بهره می برند. این فایروال در حقیقت یک اسکریپت است به صورت Open Source در اختیار کاربران قرار گرفته.

این فایروال که مسئولیت محافظت از سرور در مقابل حملات را دارد به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در کنار سادگی کار با آن بسیار محبوب است و Open Source بودن آن باعث شده تا بسیار از ویژگی های آن توسط توسعه دهندگان بهبود یابد و به طور مداوم آپدیت های جدید آن منتشر شود.

ممکن است شما هم پس آپدیت شدن این فایروال با ارور Unable to connect to https://download.configserver.com, ….. r مواجه شده باشید که ما قصد داریم در ادامه با این آموزش ( حل ارور Unable to connect در فایروال CFS ) این مشکل را رفع کنیم.

 

حل ارور Unable to connect در فایروال CFS

برای حل این ارور شما باید به مدیریت سرور دسترسی داشته باشید تا بتوانید با دسترسی به ssh سرور مورد نظر و استفاده از کد yum این مشکل را حل کنید.

همچنین بخوانید :  تنظیم رمز برای پوشه ها در کنترل پنل ها

در صورتی که با ارور Unable to connect مواجه شدید دلیل بروز این خطا عدم نصب بودن Crypt-SSLeay یا perl در سرور است که باید کد های زیر را در ssh سرور وارد کنید تا Crypt-SSLeay در سرور نصب شود.

 yum install perl-LWP-Protocol-https

یا

yum install perl-Crypt-SSLeay

پس از وارد کردن دستور در ssh باید کلید Y را بزنید تا فرآیند نصب انجام شود و پس از چند دقیقه این ارور از بین می رود.

امیدواریم آموزش حل ارور Unable to connect در فایروال CFS مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست