فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

هاست وردپرس

با آموزشی دیگر از مطالب وبلاگ آموزشی پرداز IT در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

این آموزش از دسته آموزش های دایرکت ادمین پرداز IT می باشد که شما می توانید سایر آموزش های این بخش را از طریق لینک قرار گرفته مشاهده کنید.

Auto Responder به معنای پاسخ خودکار می باشد و شما با فعالسازی این قابلیت در کنترل پنل سرویس خود می توانید به راحتی و حتی در مواقع ضروری ، به ایمیل های ارسالی از جانب کاربران یک پاسخ از قبل مشخص شده بفرستید.

این قابلیت به طور ویژه در مباحث پشتیبانی بسیار مفید و کاربردی است و حتی در زمان هایی که شما آفلاین هستید و یا نمی توانید سریعا جواب ایمیل های فرستاده شده را بدهید کار راه انداز است.

در ادامه آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین با ما همراه باشید.

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

در ابتدا نیاز است این نکته را بیان کنیم که برای اطمینان از عملکرد قابلیت Auto Responder باید ایمیل یا فوروادر مربوط داشته باشید که همنام با Autoresponder ست شده باشد. با این کار علاوه بر عملکرد درست ، یک نسخه از ایمیل های ارسالی ذخیره می شود و در صورتی که تمایلی به ذخیره شدن آنها ندارید ، نیاز است که Destination Email فوروارد بر روی blackhole قرار بگیرد.

وارد کنترل پنل دایرکت ادمین خود بشوید و سپس گزینه Autoresponders که در قسمت Email management می باشد را انتخاب کنید.

در بخش بعدی شما باید گزینه Create New Auto Responder را انتخاب کنید تا به صفحه جدیدی انتقال داده شوید.

همچنین بخوانید :  ریدایرکت کردن دامنه در Directadmin

فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین

در این صفحه که عنوان آن Create AutoResponder Message می باشد ، در کادر اول که مربوط به Responder Address شما باید یک اسم برای ایمیلی که می خواهید پاسخ های خودکار ارسال کند انتخاب کنید مثل AutoResponder@pardazit.com.

جای AutoResponder می توانید هر اسم دلخواهی وارد کنید.

کادر بعدی مربوط به Responder Message می باشد که شما باید در این کادر متن ایمیلی که به عنوان پاسخ خودکار ارسال می شود را وارد کنید.

در کادر مقابل Send a CC to نیز با فعالسازی آن و وارد کردن یک آدرس ایمیل می توانید تعداد ایمیل های ارسالی را زیر نظر بگیرید.

در نهایت نیز گزینه Create انتخاب کنید تا ساخته شود.

امیدواریم  آموزش فعالسازی قابلیت Auto Responder در دایرکت ادمین مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *