سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک

سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک

هاست وردپرس

(سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک) در زمینه سئو مطالب و آموزش های زیادی ارائه می شود که حقیقتا به کار گیری تمام این راه کار ها و روش ها برای تمام افراد شدنی نیست و همچنین وقت زیادی را نیز طلب می کند.

سئو را باید یک علم دانست که در هر لحظه در حال به روز شدن است و اگر شما بخواهید از تکنیک های قدیمی و یا روش های غیر معمول برای بالا کشدین سایت خود در نتایج موتور های جست و جو استفاده کنید ، محکوم به شکست خواهید بود.

 

استفاده از یک روش و شیوه خاص و به نوعی تک بعدی بودن در زمینه سئو هیچ موقع تاثیر مطلوب و بزرگی نخواهد داشت و سئو را باید مجموعه ای از تکنیک ها و فرآیند های زمان بر دانست که برای موفقیت یک سایت الزامی و به نوعی تضمین کننده آن هستند.

 

مسلما با انجام یک سئو اصولی در تمام جوانب یک سایت ، شما می توانید سایت خود را بهتر از قبل به موتور های جست و جو معرفی کنید و ربات های هوشمند موتور های جست و جو نیز بیشتر در سایت شما حضور پیدا کرده و سایت شما را بررسی می کنند. تمام این موارد در کنار هم باعث حضور بیش از پیش مخاطبان و بازدیدکنندگان در سایت شما می شود که این یک موفقیت بزرگ بدون انجام هیچ هزینه ای می باشد.

 

سئوی قدرتمند با این 5 تکنیک

 

در این مطلب از وبلاگ آموزشی پرداز IT قصد داریم تا آموزش سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک را خدمت شما ارائه کنیم که از دسته آموزش های سئو پرداز IT می باشد.

همچنین بخوانید :  تاثیر هاست بر روی سئو سایت

در ادامه با آموزش سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک با ما همراه باشید تا این مطلب را به پایان برسانیم.

 

 

سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک

 

۱٫ شما باید مطالب و پست های سایت خود را برای رفع نیاز های مخاطبان ورودی به سایت بنویسید. یعنی مطالب سایت شما باید به گونه ای باشد که مخاطب در انتها احساس رضایت داشته باشد و تمایل داشته باشد که دفعات بعدی نیز به سایت شما بیاید و از مطالب بهره ببرد.

همچنین این مورد باعث می شود موتور های جست و جو به محتوای سایت شما اعتماد کنند ، زیرا آن ها مخاطبین ورودی به هر سایت را زیر نظر می گیرند و این فرآیند باعث می شود تا در نهایت هم مخاطب و هم موتور های جست و جو نسبت به مطالب شما اعتماد کسب کنند.

موتور های جست دیگر فقط به کلمات کلیدی توجه خاص ندارند ، بلکه در کنار کلمات کلیدی ، به محتوای مطالب و سایت نیز دقت فراوانی دارند که موفقیت در این بخش یک عمل دو سر برد برای شما خواهد بود.

 

 

سئوی قدرتمند با این 5 تکنیک

 

۲٫ مطالبی که متن ها و محتوای طولانی و زیادی دارند مخاطبان را کلافه می کنند و همچنین کوتاه بودن مطالب نیز باعث بی توجهی و بی اعتمادی مخاطب می شود.

در کنار بازدیدکنندگان ، موتور های جست و جو نیز به طول مطالب قرار گرفته توجه دارند و مطالبی که بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه داشته باشند توسط ربات های خزنده و موتور های جست و جو بهتر پیدا و سئو می شوند.

همچنین بخوانید :  آموزش کامل ساخت پکیج سرویس در WHMCS

ممکن است طول محتوا به طور مستقیم مورد توجه موتور های جست و جو نباشد ، اما یک مطلب مفید با طول محتوای مناسب باعث افزایش مدت زمان حضور کاربر در سایت می شود که موتور های جست و جو به این مسئله توجه خاصی دارند.

مطالب بلند باعث خروج پیش از موعد کاربر و مطالب کوتاه باعث زود ترک کردن سایت توسط کاربر می شوند.

 

۳٫ استفاده از مطالب شسکته باعث راحتی کاربر و توجه موتور های جست و جو به مطالب می شود. یعنی در نوشتن یک مطلب شما باید از ساختار های مختلف استفاده کنید.

این ساختار ها شامل استفاده از بند ها و پاراگراف های کوتاه ، فونت های متفاوت در هر بخش از نوشته که تمایز ایجاد کنند ، فهرست ها و عکس ها و … می شود.

این موارد باعث می شود که هر بخش از مطلب در اهمیت تفاوت داشته باشد و قسمت های مهم تر مورد توجه موتور های جست و جو قرار بگیرد.

 

۴٫ به نظرات کاربران ورودی به سایت خود توجه داشته باشید و اگر انتقاد یا پیشنهادی کردند حتما به آن دقت کنید. زیرا هر مخاطب می تواند باعث دعوت و راهنمایی مخاطبین جدید به سایت شما شود.

 

 

 

۵٫ اگر موارد قبل را به طور صحیح انجام داشته باشید شما به راحتی می توانید از این تکنیک استفاده کنید.

شما با داشتن یک سایت با مطالب هدفمند و مفید برای کاربران می توانید به راحتی کاربران ورودی به سایت خود را متقاعد کنید تا مطالب شما را در شبکه های اجتماعی نشر دهند و باعث افزایش ورود مخاطبان به سایت شما و افزایش پیوند های طبیعی شوند.

همچنین بخوانید :  آموزش تنظیم افزونه All in One SEO Pack بخش دوم

توجه داشته باشید که برای این منظور شما باید قابلیت اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی پر مخاطب را داشته باشید.

 

 

به پایان آموزش سئوی قدرتمند با این ۵ تکنیک رسیدیم و امیدوار هستیم که از مطلب آموزشی بهره برده باشید.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *