راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

هاست وردپرس

با آموزش و راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk که از دسته آموزش های کنترل پنل پلسک وبلاگ آموزشی پرداز IT می باشد در خدمت شما کاربران پرداز IT حضور داریم و می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید در کنترل پنل پلسک ایمیلی ایجاد کنید که تنها قادر به ارسال ایمیل توسط شما باشد و هیچگونه ایمیلی دریافت نکند.

در پست های آموزشی قبلی وبلاگ پرداز IT ما به شما راهنمای ساخت ایمیل no reply در cPanel و راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین آموزش دادیم که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک های داده شده به این دو آموزش دسترسی داشته باشید.

این نوع ایمیل ها ( No Reply ) در زمینه های متعددی مثل پشتیبانی ، ایمیل های تبلیغاتی ، شرکت ها و سایت های ارائه دهنده انواع سرویس ها و کالا ها که پس از خرید کالا ارائه شده توسط کاربر یک ایمیل برای خریدار فرستاده می شود و اطلاعات مورد نیاز در این ایمیل موجود هست. مسلما هم دیگر نیازی نیست تا کاربر بتواند جوابی برای آن ایمیل بفرستد.

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

برای شروع کار شما باید وارد کنترل پنل پلسک سرویس میزبانی خود شوید. پس از ورود ، در صفحه اصلی پلسک باید از طریق منوی موجود وارد قسمت Mail بشوید و در این قسمت از طریق تب Email Address گزینه Create Email Address را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه Create Email Address شما به صفحه مربوط به این گزینه منتقل می شوید که صفحه ای مانند عکس زیر می باشد.

همچنین بخوانید :  آموزش تنظیم ورژن PHP در پلسک

راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk

گزینه های موجود در این بخش را می توانید بر اساس توضیحات زیر وارد کنید.

گزینه اول مربوط به Email Address می باشد که شما در کادر موجود باید یک نام وارد کنید که این نام قبل از @ و آدرس دامین موردنظر شما قرار می گیرد.

به طور مثال اگر نام noreply را برای سایت خود انتخاب کنید ، آدرس ایمیل به صورت noreply@pardazit.com می شود.

پس از انتخاب آدرس ایمیل دلخواه خود شما باید تیک مربوط به Access to the Control Panel را غیرفعال کنید.

گزینه بعدی Password می باشد که شما باید در کادر مقابل آن یک رمز دلخواه وارد کنید در مقابل کادر نیاز میزان امنیت و سختی ایمیل وارد شده به نمایش گذاشته می شود. در کادر مربوط به Confirm password نیز رمز وارد شده را برای تایید دوباره وارد کنید.

پس از انتخاب رمز نیز تیک مربوط به Mailbox را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن این گزینه در حقیقت شما انتخاب می کنید ایمیلی که در حال ساخت آن هستید صندوق ایمیلی نداشته باشد و توانایی دریافت هیچ ایمیلی را نداشته باشد و یک ایمیل no reply باشد.

در آخر نیز بر روی گزینه OK کلیک کنید تا ایمیل موردنظر شما ساخته شود.

به پایان آموزش و راهنمای ساخت ایمیل No Reply در Plesk رسیدیم و امیدواریم که از این آموزش استفاده کرده باشید.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *