حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

هاست وردپرس

با آموزش حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix از وبلاگ آموزشی پرداز آی تی در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در ادامه آموزش های سئو سایت به کمک سایت GTmetrix به حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از دسته آموزش های GTmetrix وبلاگ پرداز آی تی به آموزش حل ارور Minimize request size در GTmetrix پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

ارور Put CSS in the document head در سایت GTmetrix از دسته خطا های مربوط به CSS می باشد و اولویت بالایی نیز دارد و میزان دشواری مشخص شده برای حل این خطا نیز آسان است و میانگین درصد آن نیز ۹۹% می باشد.

در ادامه با مطلب حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix همراه پرداز IT باشید.

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

ابتدا برای شما توضیح می دهیم که این خطا چیست و سایت GTmetrix چطور در مورد این ارور توضیح داده است.

خطا Put CSS in the document head چیست

سایت GTmetrix در توضیح برای این خطا توضیح داده که بهتر است استایل های درون خطی یا همان Inline CSS ( که در آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix به توضیح درباره آن پرداختیم ) و تگ های <link> که روشی برای فراخوانی استایل های خارجی یا external style هستند در قسمت head سند های HTML قرار بگیرند.

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

در صورتی که در سایت یا صفحات سایت شما از Inline CSS و تگ های <link> در قسمت body سند HTML استفاده شده باشد سایت GTmetrix خطا Put CSS in the document head را برای سایت شما نشان می دهد.

همچنین بخوانید :  حل ارور Unable to connect در فایروال CFS

استفاده از inline style و external style در قسمت body فایل HTML بر روی عملکرد رند مرورگر ها تاثیر منفی می گذارد. به این صورت که مرورگر تا زمانی که external style ها را بارگذاری نکند محتویات یک صفحه وب را به کاربر نمایش نمی دهد.

استایل های CSS بر روی محتوا و ظاهر یک سایت تاثیر گذار هستند بنابراین مهم است که آنها را در داخل head سند های HTML قرار دهید.

حل خطا Put CSS in the document head

حل خطا Put CSS in the document head در GTmetrix

رفع این خطا بسیار ساده است و همانطور که بیان کردیم سطح دشواری برای حل این خطا ساده مشخص شده.

برای رفع این ارور کافی است تا به سند HTML سایت خود دسترسی داشته باشید و در سند HTML سایت خود به دنبال تگ های <style> و یا همان inline style باشید و یا با سرچ کردن آن در فایل HTML به راحتی این تگ را پیدا کنید.

پس از پیدا کردن تگ یا تگ های <style> در قسمت body فایل HTML می توانید با انتقال آنها به قسمت head این مشکل را حل کنید.

برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از بروز مشکل شما می توانید از سند HTML و اطلاعات سایت خود یک بک آپ تهیه کنید.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *