آموزش های Gtmetrix

حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix

هاست وردپرس

با آموزش حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix از وبلاگ پرداز آی تی و دسته آموزش های GTmetrix در خدمت شما هستیم و می خواهیم تا به رفع ارور Avoid AlphaImageLoader filter که در قسمت YSlow سایت GTmetrix نمایش داده می شود بپردازیم.

در مطلب قبلی از این دسته به حل ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش نیز استفاده کنید.

اطلاعات خطا Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix از دسته خطا های مربوط به CSS می باشد و اهمیتی متوسط دارد. همچنین سطح سختی رفع این خطا نیز متوسط است و درصد میانگین امتیازی آن 99% می باشد.

در ادامه با حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix همراه پرداز IT باشید.

حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix

حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix

AlphaImageLoader در حقیقت فیلتری می باشد که در کد های CSS برای مرورگر های اینترنت اکسپلور یا همان IE ورژن های قبل 7 استفاده می شد.

استفاده از این فیلتر CSS باعث می شد که مشکلی که IE با عکس های شیشه ای با فرمت PNG داشت از بین برود.

اما با گذشت زمان و حل این مشکل در نسخه های بعد از 7 مرورگر اینترنت اکسپلور و همچنین کاهش استفاده از این مروگر باعث شد که استفاده از این  فیلتر توجیهی نداشته باشد.

فیلتر AlphaImageLoader با وجود اینکه دیگر کاربرد گذشته را ندارد اما استفاده از آن باعث بروز مشکلاتی در یک صفحه وب می شود.

این فیلتر باعث می شود که در هر صفحه از وب ، وقتی مرورگر به عکس هایی با فرمت PNG رسید فرآیند رندر یا لود سایت به طور کلی متوقف شود تا عکس مورد نظر به طور کامل لود شود.

این مورد علاوه بر اینکه عامل کندی سایت می شود ، به دلیل اینکه بر روی هر عنصر اعمال می شود باعث افزایش مصرف حافظه می شود و مشکلات بیشتر می شود.

شما می توانید به جای استفاده از فیلتر AlphaImageLoader ، از PNG8 استفاده کنید.

امیدواریم آموزش حل ارور Avoid AlphaImageLoader filter در GTmetrix مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

هاست و دامنه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا