بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

هاست وردپرس

درود و عرض ادب به تمامی شما عزیزان و کاربران پرداز IT.

امروز با آموزشی جدید و کاربردی در خدمت شما هستیم و قصد داریم به شما آموزش بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت آموزش دهیم.

 

در همین ابتدا بیان کنیم که این آموزش برای سایت هایی می باشد که بر اساس سیستم وردپرس مدیریت می شوند.

همچنین این آموزش از دسته آموزشی وردپرس می باشد که شما در صورت تمایل می توانید سایر آموزش های این دسته را از طریق لینک مشاهده کنید.

در ادامه این آموزش با ما همراه شوید.

 

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

 

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

 

شاید برای شما پیش آمده باشد که زمانی می خواستید یک مطلب یا خبر چندین روز در صفحه اصلی سایت به طور ثابت نمایش داده شود و با قرار گرفتن مطالب جدید نیز جایگاه آن مطلب تغییر نکند.

 

و یا حتی خیلی از سایت ها و مدیران آن ها نیز قصد این را داشته باشند که در صفحه اصلی سایت مطلبی ثابت نمایش داده شود تا سایت موردنظرشان از حالت به روز شونده برای مخاطبان به سایتی پایدار که محصول یا خدماتی خاصی را ارائه می دهد تغییر کند.

 

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

 

در این آموزش ما به شما یاد می دهیم که چطور می توان در سایت های وردپرسی این کار را به راحتی انجام داد.

 

خوب در صورتی که شما قصد دارید چندین مطلب را در صفحه اول سایت خود به طور همیشگی و ثابت داشته باشید باید از طریق ویرایش آن مطالب اقدام کنید اما در صورتی که قصد دارید تنها یک مطلب خاص را به بازدید کنندگان نمایش دهید می توانید از طریق برگه ها اقدام کنید که در ادامه توضیح می دهیم.

همچنین بخوانید :  سایتی چند زبانه با افزونه Weglot Translate

 

برای ثابت کردن چندین مطلب مختلف شما باید تک تک به مطلب موردنظر خود مراجعه کرده و اقدام به ویرایش آن کنید.

 

در صفحه ویرایش شما باید از طریق کادر انتشار که شامل گزینه هایی مثل وضعیت ، نمایانی ، انتشار و … می شود در مقابل قسمت نمایانی که به طور عمومی می باشد گزینه ویرایش را انتخاب کنید.(در صورتی که نمایانی پست مورد نظر عمومی نمی باشد از طریق همان گزینه ویرایش آن را به حالت عمومی تغییر دهید.)

 

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

بعد از کلیک بر روی گزینه ویرایش که یک سری گزینه های کشویی نمایان می شود که در میان گزینه های موجود در آن شما باید تیک گزینه سنجاق کردن این نوشته در برگه‌ی نخست را فعال کنید و سپس بر روی گزینه قبول کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

برای سایر مطالب و پست ها نیز به همین روش عمل کنید و تیک گزینه سنجاق کردن این نوشته در برگه‌ی نخست آنها را فعال کنید.

 

حال اگر قصد دارید فقط یک مطلب را به صورت ثابت و دائمی به نمایش بگذارید شما باید یک برگه را در صفحه اصلی سایت خود سنجاق یا تنظیم کنید.

 

در این صورت شما باید ابتدا مطلب موردنظر خودتان را در قسمت برگه ها بنویسید و منتشر کنید و سپس از منوی مدیریت وردپرس از قسمت تنظیمات گزینه خواندن را انتخاب کنید.

در صفحه جدید شما عبارتی با عنوان در برگه‌ی نخست نمایش داده شود مشاهده می کنید که باید از مقابل آن گزینه یک برگه یکتا (پایین برگزینید) را انتخاب نمایید.

همچنین بخوانید :  آموزش کامل نصب و راه اندازی وردپرس

 

پس از انتخاب این گزینه دو گزینه زیرین آن یعنی برگه نخست و برگه نوشته ها فعال می شوند.

از طریق گزینه برگه نخست و منوی آبشاری روبروی آن مطلب که در برگه منتشر کردید را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

 

بی حرکت کردن پست در صفحه اصلی سایت

 

آموزش امروز پرداز آی تی نیز به پایان رسید امیدواریم که مفید بوده باشد.

شما می توانید از منوی دسته ها به سایر آموزش ها و دسته های آموزشی وبلاگ آموزشی پرداز ای تی نیز دسترسی داشته باشد.

 

برای خرید و دریافت انواع هاست و سرور و اطلاع از ویژگی ها و قیمت های سرویس های ما نیز می توانید به آدرس https://pardazit.com مراجعه نمایید.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *