بررسی سایت با استفاده از Woorank

بررسی سایت با استفاده از Woorank

بررسی سایت با استفاده از Woorank

هاست وردپرس

با مطلب بررسی سایت با استفاده از Woorank از وبلاگ آموزشی پرداز آی تی در خدمت شما هستیم که این مطلب از دسته آموزش های سئو پرداز آی تی می باشد.

سئو دامنه وسیعی از قوانین و ترفند ها می باشد که باعث می شود سایت ما در نتایج موتور های جست و جو جایگاه بهتری کسب کنند و این جایگاه بهتر می تواند باعث افزایش ورودی سایت شود.

هر سایت که بر روی بستر اینترنت فعالیت می کند دارای  مشخصه های خاصی است که برای بهتر شدن سایت نیاز به بهبود و تغییر دارند.

یکی از سایت های معروف و کارآمد که می تواند به مدیران سایت ها ، وبمستران و سئوکاران کمک کند سایت آنالیز کننده وورنک woorank می باشد.

این سایت اقدام به بررسی پارامتر های مختلف در یک سایت می کند و در نهایت یک رتبه بین ۱ تا ۱۰۰ به سایت مورد نظر می دهد که می تواند بیانگر حال سایت شما باشد. البته این سایت نقاط ضعفی هم دارد و تنها اتکا کردن به نتایج آن کافی نیست و برای داشتن یک سایت با سئوی مناسب و پربازدید باید مجموعه ای از مراحل را طی کرد.

در کنار این رتبه بندی، این سایت بخش های مختلف سایت را بررسی می کند و نتایج نقاط قوت و ضعف سایت در قسمت های مختلف را نمایش می دهد.

همین موارد می تواند کمک شایانی برای رفع مشکلات سایت ها کند و همچنین رایگان بودن آن یکی دیگر از مزیت های آن است ( مدت زمان رایگان ۱۴ روز است )

همچنین بخوانید :  بلاک چین چیست؟

بررسی سایت با استفاده از Woorank

 

بررسی سایت با استفاده از Woorank

برای دسترسی به سایت Woorank می توانید بر روی لینک کلیک کنید و با وارد کردن آدرس اینترنتی سایت خود نسبت به تحلیل و بررسی سایت اقدام کیند.

این سایت پس از بررسی نمره ای به سایت شما می دهد که بر اساس موارد زیر می باشد.

گزینه Passed که به معنای موارد بدون ایراد می باشد.

گزینه Toimprove که به معنای ایرادات در حال اصلاح می باشد.

گزینه Errors که به معنای وجود ایراد می باشد.

همچنین در یک کادر که در سمت چپ تصویر قرار گرفته شما می توانید موارد مختلف از قسمت های متفاوت را مشاهده کنید.

قسمت Optimize که شامل موارد SEO ( شامل موارد تاثیرگذار در سئو سایت ) ، Mobile ( که به بررسی سایت شما برای موبایل می پردازد ) ، Usability ( که میزان کاربردی بودن سایت را نمایش می دهد ) ، Technologies ( که مربوط به فناوری های مورد استفاده در سایت است ) و Crawl Errors ( که مربوط به مواردی مثل بک لینک و تعداد آن است )

قسمت Promote که شامل موارد Social ( شبکه های اجتماعی ) و Local می باشد.

قسمت Measure که شامل موارد visitors ( شامل بازدید کننده ها ) است.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *