آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

هاست وردپرس

در آموزش های قبلی وبلاگ پرداز IT به ارائه آموزش های نصب و فعالسازی گواهی SSL در پنل WHM پرداختیم و در این مطلب قصد آموزش نصب گواهی SSL در پلسک را داریم.

در این مطلب ابتدا به آموزش نصب گواهی SSL در پلسک می پردازیم و در مطالب بعدی وبلاگ آموزشی پرداز IT به آموزش فعالسازی SSL در کنترل پنل پلسک نیز می پردازیم.

این مطلب از دسته آموزش های پلسک می باشد که شما می توانید از طریق لینک قرار گرفته به سایز آموزش های این دسته نیز دسترسی داشته باشید.

در ادامه با آموزش نصب گواهی SSL در پلسک با ما همراه باشید تا این مطلب را به پایان برساینم.

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

پس از ورود به کنترل پنل پلسک سرویس میزبانی خود باید از طریق منو موجود به بخش Websites and Domains مراجعه کنید و دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از کلیک بر روی دامین موردنظر خود ، در همان صفحه و در پایین قسمتی که بر روی دامنه موردنظر کلیک کردید یک منو با گزینه های متعدد ظاهر می شود که شما باید از میان گزینه های موجود ، Secure Your Sites یا SSL/TLS Certificates را انتخاب کنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید. ( این گزینه در نسخه های مختلف می تواند متفاوت باشد )

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

در صفحه جدید که عنوان آن SSL Certificates می باشد ، در پایین صفحه بر روی گزینه Add SSL Certificate کلیک کنید تا به صفحه مربوط منتقا شوید.

ابتدا در کادر مربوط به Certificate Name یک نام برای دسترسی های  آسان در آینده  وارد کنید.

همچنین بخوانید :  ارور 500 Internal Server Error ویندوز سرور

سپس در قسمت مربوط به Settings کادر های مربوط را بر اساس اطلاعات زیر وارد کنید.

از طریق گزینه Country شما باید کشور را انتخاب کنید.

در کادر مربوط به State or Province باید اسم استان خود را وارد کنید.

در کادر مربوط به Location بایذ اسم شهر خود را وارد کنید.

در کادر مقابل Organization name شما باید نام سازمان یا شرکت موردنظر را وارد کنید.

در کادر مربوط به Organization department or division name شما باید اقدام به وارد کردن اسم بخش یا زیر مجموعه ای که مربوط به شرکت نام برده می باشد را وارد کنید.

در کادر مربوط به Domain name شما باید نام دامین موردنظر خود را به طور کامل وارد کنید. ( در صورتی که می خواهید Wildcard فعال کنید باید از نماد ستاره * در اول نام دامین خود وارد کنید )

در کادر مقابل E-mail شما باید یک آدرس ایمیل جهت تولید CSR وارد کنید.

آموزش نصب گواهی SSL در پلسک

 

در پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده بر روی گزینه Request کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه یک آیتم جدید در صفحه SSL Certificates اضافه می شود با همان نامی که در کادر Certificate Name وارد کردید.

با کلیک بر روی این SSL تازه ساخته شده شما می توانید Privite Key و کد CSR مربوطه را دریافت. این کد با BEGIN CERTIFICATE REQUEST شروع می شود و با END CERTIFICATE REQUEST تمام می شود که شما باید به صورت کامل آن را کپی کنید.

هاست و دامنه

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *